Цикли тематичного удосконалення

Шановні колеги!

Нагадуємо, що згідно зі змінами до Порядку проведення атестації лікарів, затвердженими Наказом МОЗ України №74 від 19.01.2021 р., у міжатестаційний період (між попередньою та наступною атестаціями) врахування балів за підвищення кваліфікації на циклах ТУ здійснюється не більше 2 разів на 5 років, незалежно від кількості пройдених циклів ТУ. В інші 3 роки бали отримуються за рахунок навчання на тренінгах з оволодіння практичними навичками.

Будь ласка, перед реєстрацією перевіряйте свідоцтва з попередніх циклів ТУ: теми не повинні повторюватися! Співробітники кафедри не відслідковують теми ваших попередніх ТУ та тренінгів та не несуть відповідальності, якщо Ви проходите один цикл двічі!

Мета навчання: поглиблення професійних знань, умінь, навиків та ознайомлення з основними досягненнями у галузі анестезіології та інтенсивної терапії, надання допомоги лікарям у підготовці до атестації на кваліфікаційні категорії. 

Місце проведення: КНП «МКЛ №6» ДМР, 6 поверх, кафедра анестезіології, інтенсивної терапії та медицини невідкладних станів ФПО; м. Дніпро, вул. Батумська, 13, 49074

Початок: 09:00 (бюджет), 16:00 (контракт)

Кількість балів БПР: 50

Нутритивна підтримка в інтенсивній терапії (бюджет)

Нутритивна підтримка в інтенсивній терапії (контракт)

Особливості лікування та профілактики інфекцій у критичних пацієнтів (бюджет)

Особливості лікування та профілактики інфекцій у критичних пацієнтів (контракт)