Безперервний професійний розвиток


Шановні колеги!

Згідно з наказом МОЗ No74 від 19.01.21 за види діяльності, які не стосуються відповідної лікарської спеціальності (або спеціальностей) лікаря, враховуються не більше ніж 8 балів щорічно. Тому звертаємо Вашу увагу на те, що при наявності декількох спеціальностей, для отримання 50 балів БПР, необхідно пройти курси ТУ або тренінги окремо на кожен з Ваших дійсних сертифікатів!До уваги лікарів - слухачів курсів тематичного удосконалення та тренінгів!


Порядок направлення і зарахування медичних працівників на цикли тематичного удосконалення та тренінги на кафедрі анестезіолгії, інтенсивної терапії та медицини невідкладних станів ФПО ДДМУ

 1. Попередня реєстрація на сайті кафедри у відповідному розділі (дивитись нижче) згідно бажаної дати та назви циклу ТУ або тренінгів:

 • реєстрація на тренінги відбувається одночасно на 2 послідовні цикли, що забезпечує отримання 50 балів БПР;

 • для лікарів приватних клінік та відомчих лікарень проходження ТУ можливе тільки за графіком контрактного навчання (дивитися план);

 • якщо форма реєстрації на бажану дату та назву циклу не є активною, це означає, що вільні місця на цей цикл закінчилися та реєстрацію припинено автоматично.

 1. Отримання путівки від ДДМУ. УВАГА!!! 04.12.2021 року відбулися зміни у порядку отримання путівок! Відтепер для отримання путівки для навчання на бюджетній основі (безкоштовно) потрібно мати лист-клопотання на ім'я ректора ДДМУ академіка НАМН України, д.м..н., проф. Тетяни Перцевої (один на всіх бажаючих на весь 2022 рік) та один аналогічний за змістом лист-клопотання для видачі путівок з вказанням дати проведення та назви циклу навчання на ім'я в.о. начальника ДОЗ ДОА Вікторії Кулик (зразок клопотань - дивитись нижче).

 2. Видача путівок на цикли ТУ та тренінги буде розпочата з 15 грудня 2021 року з 9.00 до 13.00 в будені дні на базі КНП "Міська клінічна лікарня №6" вул. Батумська, 13.


Для уточнення інформаціїї можна дзвонити за номером 066-887-60-73 з 9.00 до 13.00 по буднім дням.

 1. Видача наказу керівником закладу охорони здоров'я про відрядження працівника, який направляється на цикл.

 2. Забезпечення закладами охорони здоров'я медичних працівників, що направляються на цикли ТУ та тренінги, такими документами:

 • путівкою про навчання від закладу вищої освіти, з включенням даних про відряджену особу, які завірені печаткою закладу і підптсом керівника;

 • посвідченням про відрядження.

 1. Кожен слухач після отримання путівки забов'язаний не пізніше, ніж за 5 днів до початку циклу, заповнити та надіслати особисту картку слухача в електронній формі (дивитись нижче), дані якої звіряються з пред'явленими документами і разом з даними путівок використовуються для обліку і складання звіту ДДМУ.

 2. У день початку циклу буде відбуватися реєстрація на цикли ТУ та тренінги на базі кафедри при наявності необхідних документів та засобів індивідуального захисту.

 3. Медичний працівник, який прибув на кафедру, перед проходженням циклу ТУ або тренінгу пред'являє наступні документи:

 • путівку на навчання;

 • посвідчення про відрядження;

 • паспорт (у тому числі картки типу ID-1, e-паспорт);

 • диплом або завірену копію диплома про закінчення закладу вищої та/або фахової передвищої освіти;

 • посвідчення про присвоєння або підтвердження кваліфікаційної категорії, сертифікат лікаря-спеціаліста або свідоцтво про присвоєння (підтвердження) кваліфікаційної категорії (при наявності).


Всі додаткові питання за телефоном +380668876073.