Розпочався новий учбовий рік 2022/2023

Початок цього учбового року сповнений тривоги. І все ж, жага до знань та бажання рятувати людські життя сильніші за будь-які перепони. Незважаючи на всі труднощі та жахи війни, навчання в університеті розпочалося згідно з планами.

Цього року на нашу кафедру прийшла рекордна кількість лікарів-інтернів анестезіологів, і це не дивно: адже саме анестезіолог завжди стоїть на чолі надання допомоги критичним пораненим. Колектив кафедри урочисто привітав інтернів з початком навчання. Вітальне слово промовили завідуюча кафедрою, доктор медичних наук, професор Кравець Ольга Вікторівна, а також професор кафедри, доктор медичних наук, професор Клигуненко Олена Миколаївна. Бажаємо юним колегам успіху, сил та наснаги у здобутті знань!