Робота кафедри під час воєнного стану

Колектив кафедри анестезіології, інтенсивної терапії та медицини невідкладних станів ФПО у безперервному режимі продовжує освітній процес за усіма напрямками роботи. Ми виконуємо реалізацію навчального плану:

• інтернатури для лікарів-інтернів 2 -го року навчання зі спеціальності «Анестезіологія та Інтенсивна терапія» та «Дитяча анестезіологія»

• БПР: для слухачів циклів тематичного удосконалення та тренінгам по опануванню практичними навичками.

Регулярно проводиться реалізація освітнього курсу добіркою лекцій з поширеним змістом актуальних питань:

• політравми,

• екстреної різнорівневої медичної допомоги, цивільного захисту та лікування отруєнь хімічними чинниками

Співробітниками кафедри у повному складі та поширеному обсязі надається лікувально консультативна допомога на клінічних базах кафедри: КОШМД - «Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги», Міська клінічна лікарня № 6, Обласна дитяча клінічна лікарня, міська багатопрофільна клінічна лікарня №4, Обласна клінічна лікарня ім. Мечнікова, де надається допомога хірургічним, травматологічним, терапевтичним пацієнтам різного профіля тощо.