Нагородження співробітників кафедри

31 серпня 2023 року під час серпневого засідання Вченої ради ректор ДДМУ, академік НАМН України, доктор медичних наук, професор Тетяна Олексіївна Перцева вручила почесні нагороди співробітникам кафедри. Голова постійної комісії міської ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення, заслужений лікар України, доктор медичних наук, координатор МОЗ України з питань клінічної алергології, віце-президент асоціації алергологів України та член президії Української асоціації алергологів та імунологів, головний позаштатний алерголог м. Дніпро, член Міжнародної асоціації Європейського респіраторного товариства та Європейської академії алергології та клінічної імунології, завідуюча алергологічним відділенням КП «Дніпропетровське клінічне об'єднання швидкої медичної допомоги» ДМР» м. Дніпро, Євгенія Михайлівна Дитятковська вручила завідуючій кафедрою, доктору медичних наук, професору Ользі Вікторівні Кравець пам’ятну медаль «За заслуги перед містом». Професор кафедри, декан факультету післядипломної освіти, доктор медичних наук, професор Володимир Іванович Снісарь та доцент кафедри, заступник декана факультету післядипломної освіти, кандидат медичних наук Юлія Олександрівна Площенко отримали подяки від Міністерства охорони здоров’я України.

Дуже вдячні за високу оцінку праці наших співробітників!

Вітаємо з нагородами! Бажаємо нових досягнень на шляху до Перемоги!