Майстер-клас з POCUS для особливого контингенту

З 22 по 25 травня 2023 року на базі ДДМУ (ректор – Академік НАМН України, заслужений працівник народної освіти України, відмінник охорони здоров’я України, доктор медичних наук, професор Тетяна Перцева) співробітниками кафедри анестезіології, інтенсивної терапії та медицини невідкладних станів ФПО (зав. кафедрою - доктор медичних наук, професор Ольга Кравець) був проведений майстер-клас з невідкладного УЗД (POCUS) для військових лікарів.

Протягом цих днів військові лікарі оволоділи навичками приліжкової УЗД-діагностики внутрішніх кровотеч, пневмотораксу та різних видів шоку. POCUS дозволяє протягом лічених хвилин проводити діагностику стану важкопоранених, проводити медичне сортування та приймати клінічні рішення на основі отриманої інформації.