Лікарі-інтерни нагороджені за надання допомоги пораненим

Ми пишаємося нашими учнями!!! На цьому тижні в Дніпропетровській обласній клінічній лікарні імені І.І. Мечникова відбулася УРОЧИСТА подія. ПРОТЯГОМ ВОЄННОГО ЧАСУ НАШІ УЧНІ ПРОДОВЖУЮТЬ СУМЛІННО НАВЧАТИСЯ А ТАКОЖ ДОПОМОГАЮТЬ У НАДАННІ ІНТЕНСИВНОЇ ДОПОМОГИ ВАЖКОПОРАНЕНИМ. Адміністрація лікарні відзначила СУМЛІННУ ПРАЦЮ УСІХ ЛІКАРІВ-ІНТЕРНІВ НАГОРОДАМИ найкращих лікарів - інтернів, які в цю найтяжку для нашої країни годину працюють поруч з лікарями. ОКРЕМО СЕРЕД наших лікарів-інтернів ВІДЗНАЧЕНІ нагородами лікарі 1 року навчання зі спеціальності "Анестезіологія та Інтенсивна терапія" - Старостенко Ксенія, Гакк Ярослав, Сердюк Катерина та 2 року навчання - Лабунець Валерія та Дика Олена. Колективу кафедри приємно бачити, що наші зусилля у вихованні Справжніх Анестезіологів так швидко стверджується практичними лікарями! Так тримати!