Лекція залученого професора Рома Стівенса (США)

Шановні колеги!

З 14 по 17 лютого 2023 року на базі Дніпровський державний медичний університет Dnipro State Medical University (ректор - доктор медичних наук, професор, академік НАМН України Тетяна Перцева) за підтримки благодійного фонду Help Ukrainian Hospitals  (президент - Владислав Деев, лікар-анестезіолог, університет Вісконсін-Медісон, США) відбудеться освітній захід за участю залученого професора - Рома Стівенса, доктора медичних наук, FCCM, професора анестезіології та медицини (Університет медицини Розалінди Франклін, Північний Чикаго, Іллінойс, США).

14 лютого о 13:00 відбудеться онлайн-лекція на тему «Гостра коагулопатія при травмі та шоці. Переливання цільної крові при бойовій травмі» для студентів, лікарів-інтернів різних спеціальностей, лікарів хірургічних спеціальностей, лікарів-анестезіологів та співробітників університету.

Посилання на лекцію: https://meet.google.com/xat-fmwc-zdk

15-17 лютого на базі кафедри анестезіології, інтенсивної терапії та медицини невідкладних станів ФПО відбудуться три однодобові майстер-класи з ургентної ультразвукової діагностики (Point of Care Ultrasonography, POCUS).