Конгрес анестезіологів України 2023

З 12 по 14 жовтня в м. Київ відбувся щорічний Національний конгрес анестезіологів України, в якому взяли участь понад 2000 учасників. Дніпровський державний медичний університет (ректор – академік НАМН України, д.мед.н., професор Тетяна Олексіївна Перцева) на Конгресі представили кафедри анестезіології, інтенсивної терапії та медицини невідкладних станів ФПО; анестезіології та інтенсивної терапії; медицини катастроф та військової медицини.

Кафедрою анестезіології, інтенсивної терапії та медицини невідкладних станів ФПО було представлено 8 доповідей, які торкнулися різноманітних аспектів анестезіології та інтенсивної терапії: лікування мінно-вибухової травми у дорослих та дітей, післяопераційного знеболення в абдомінальній хірургії, інтенсивної терапії гострого пошкодження нирок, прееклампсії, менеджменту периопераційної тромбоцитопенії, анестезіологічного забезпечення у дітей з онкологічною патологією, застосування капнометрії у відділенні інтенсивної терапії. Зміст доповідей опублікований у збірнику матеріалів Конгресу (Pain, Anaesthesia & Intensive Care, 2023, №3(104)).

Дякуємо за неймовірну можливість зустрітися та обмінятися досвідом з колегами з усіх куточків нашої країни!