Конгрес анестезіологів України 2019

19-21 вересня 2019 року в м. Києві відбувся Конгрес анестезіологів України, який став наймасовішим конгресом анестезіологів та був занесений до національного реєстру рекордів України.

Тематикою цьогорічного конгресу стали найактуальніші питання анестезіології, а саме:

· Інтенсивна терапія критичних станів;

· Анестезіологічне забезпечення та інтенсивна терапія периопераційного періоду;

· Лікування гострого та хронічного болю;

· Антибактеріальна терапія та проблеми антибіотикорезистентності. Інтенсивна терапія сепсису та септичного шоку;

· Інфузійна терапія – сучасний стан питання;

· Нутритивне забезпечення в клінічній практиці;

· Анестезіологія та інтенсивна терапія в педіатрії;

· Сучасні проблеми інтенсивної терапії та анестезіологічного забезпечення в акушерстві та гінекології та ін.

Кафедра анестезіології, інтенсивної терапії та МНС ФПО «Дніпропетровської Медичної Академії МОЗ України» була представлена на конгресі наступними доповідями:

Клигуненко О.М. Профілактика тромбозу – запорука успішного післяопераційного періоду.

Клигуненко О.М. Ефективність інгібіторів протеаз при гострому панкреатиті

Клигуненко О.М. Нутритивна підтримка при захворюваннях органів черевної порожнини.

Клигуненко О.М., Халімончик В.В. Роль і місце НПЗЗ в оптимізації перебігу післяопераційного періоду лапароскопічних операцій в гінекології.

Кравець О.В. Визначення клінічної ефективності різних режимів інфузійної терапії у хворих з гострою абдомінальною патологією.

Площенко Ю.О. Стан міокардіальної функції та системи запалення при різних видах знеболення у хворих похилого віку.

Снісарь В.І., Павлиш О.С. Церебральна оксиметрія у дітей.

Єгоров С.В. Інфузійна терапія у дітей з гострою хірургічною патологією.

Седінкін В.А., Клигуненко О.М. Сучасні підходи до оптимізації інфузійно-трансфузійної терапії в акушерстві.

Волков О.О. Особливості загального знеболення при кесаревому розтині.

Клигуненко О.М., Зозуля О.О., Кущ К.О. Ішемічний каскад та його блокада при інсультах.

Кріштафор Д.А., Клигуненко О.М. Особливості гострого періоду мирної та бойової політравми.