Конгрес анестезіологів України 2018

13-15 вересня 2018 року в м. Києві відбувся Конгрес анестезіологів України, який став одним із найбільших та насичених серед наукових подій останніх років.

Більше 1000 учасників.

Більше 150 доповідей на актуальні проблеми та досягнення анестезіології та інтенсивної терапії в Україні.

Кафедра анестезіології, інтенсивної терапії та МНС ФПО «Дніпропетровської Медичної Академії МОЗ України» була представлена на конгресі наступними доповідями:

Клигуненко О.М. Менеджмент коагулопатії при крововтраті.

Клигуненко О.М. Сучасні підходи до тромбопрофілактики при хірургічних втручаннях.

Площенко Ю.О., Клигуненко О.М. Використання Тіворелю у періопераційній терапії хворих похилого віку.

Кравець О.В., Клигуненко О.М. Переваги та недоліки різних режимів періоперативної інтенсивної терапії в ургентній хірургії.

Кущ К.О., Клигуненко О.М. Вплив медотиліну на рівень нейронспецифічної енолази у гострому періоді ішемічного інсульту.

Клигуненко О.М. Нутритивна підтримка в гострому періоді ішемічного інсульту.

Седінкін В.А., Клигуненко О.М. Інфузійно-трансфузійна терапія масивної акушерської крововтрати: стратегії, препарати, технології.

Снісарь В.І., Єгоров С.В. Рінгер лактат або рінгер малат в педіатричній анестезіології та інтенсивній терапії.

Слід відзначити, що доповідь аспіранта кафедри Кріштафор Д.А. «Вплив кількісних змін в інфузійній терапії крововтрати на виходи лікування політравми» на секції доповідей молодих вчених зайняла 5-те призове місце.