Захист аспіранта кафедри

30 серпня у Дніпровському державному медичному університеті (ректор - д.мед.н., професор, академік НАМН Т.О. Перцева) відбулося засідання спеціалізованої вченої ради ДФ 08.601.079 з приводу захисту дисертаційної роботи аспіранта кафедри анестезіології, інтенсивної терапії та МНС ФПО ДДМУ (зав. кафедрою - д.мед.н., професор О.В. Кравець) Миронова Дениса Володимировича на тему "Особливості стресової відповіді та запальної реакції у дітей з онкологічною патологією при внутрішньовенній та інгаляційній анестезії" (науковий керівник - д.мед.н., професор В.І. Снісарь).

На підставі результатів відкритого голосування дисертанту була присуджена ступінь доктора філософії в галузі знань "22 - Охорона здоров'я", спеціальність - "228 - Педіатрія".

Вітаємо!