День ефірного наркозу 2018

Alea jacta est!

Історія нової галузі медицини почалася в середині 19 століття - 16 жовтня 1846 року зубний лікар Томас Мортон провів операцію під ефірним наркозом. Цей день у всьому світі і прийнято вважати Всесвітнім днем анестезії.

Колектив кафедри анестезіології, інтенсивної терапії та МНС висловлює велику подяку лікарям-інтернам 1- го року навчання, які провели цікаво організоване свято, присвячене «Дню ефірного наркозу». В цей день майже всі моді спеціалісти проявили свої творчі здібності: пролунали авторські пісні та вірші, цікаві доповіді з розвитку анестезіології, було продемонстровано відео-поздоровлення від колег та пацієнтів, а також проведені тематичні конкурси, де найактивніші учасники отримали призи. Доцентом кафедри Єхаловим В.В. була проведена урочиста посвята у спеціальність, а співробітниками були оголошені найщиріші побажання: старанно навчатися, відповідально ставитися до обраної професії, пронести отриманні знання та досвід через усе своє життя, пам’ятати та шанувати своїх Вчителів.

Зі святом!!!