Вітаємо лікарів-інтернів з початком навчання!

Другий поспіль навчальний рік розпочинається під звуки сирен повітряної тривоги. Але жагу до знань та бажання рятувати людські життя не зупинити жодними труднощами. В цьому році п’ятдесят лікарів-інтернів першого року навчання роблять свої перші кроки до опанування професією анестезіолога у Дніпровському держаному медичному університеті (ректор – академік НАМН України, доктор медичних наук, професор Перцева Тетяна Олексіївна).

Колектив кафедри анестезіології, інтенсивної терапії та медицини невідкладних станів ФПО привітав молодих колег із початком учбового року. Вітальне слово промовили завідуюча кафедрою, доктор медичних наук, професор Кравець Ольга Вікторівна; професор кафедри, доктор медичних наук, професор Клигуненко Олена Миколаївна; а також доценти кафедри, кандидати медичних наук – Площенко Юлія Олександрівна (заступник декана факультету післядипломної освіти), Єхалов Василь Віталійович, Станін Дмитро Михайлович, Седінкін Владислав Анатолійович.

Бажаємо лікарям-інтернам успіху, сил та наснаги у здобутті знань!