Випускний іспит 2023

27 червня на кафедрі анестезіології, інтенсивної терапії та медицини невідкладних станів ФПО ДДМУ (зав. кафедрою - д.мед.н., професор О.В. Кравець) відбулася державна атестація лікарів-інтернів за спеціальностями "Анестезіологія та інтенсивна терапія" і "Дитяча анестезіологія". На долю молодих колег випало багато випробувань: вони розпочинали навчання під час пандемії, а продовжували і закінчували – під час війни. Опановувати професію їм довелося в дуже суворих умовах, але вони витримали. Екзамен був практично-орієнтованим з вирішенням клінічних кейс-задач. Всі лікарі-інтерни отримали позитивні результати. Тепер до української анестезіологічної спільноти доєдналося 34 лікаря-анестезіолога та 7 лікарів-анестезіологів дитячих.

Молодих колег привітали із успішною атестацією та початком самостійного професійного шляху голова державної атестаційної комісії, доктор медичних наук, професор, член-кореспондент НАН та НАМН України, професор кафедри анестезіології та інтенсивної терапії, Л.В. Новицька-Усенко та всі професори кафедр анестезіології, інтенсивної терапії та медицини невідкладних станів ФПО і кафедри анестезіології та інтенсивної терапії.