Безпека інфузійної терапії

19 вересня 2018р. у конференц-залі КЗ ,, Дніпропетровська МКЛ 9'' ДОР'' ( головний лікар - О.П.ФІНКОВА) був проведенний Семінар « Безпека інфузійної терапії» медичних сестер відділень анестезіології та інтенсивної терапії міста Дніпра та Дніпропетровської області у рамках освітньої програми ГО ,, Асоціація анестезіологів України''' ( Президент - С.О.ДУБРОВ) , за підтримки B/ Braun Sharing Expertise, магістра - Б.В.МИХАЙЛОВА , а також співробітників кафедри анестезіології та інтенсивної терапії та медицини невідкладних станів ФПО ДЗ ,,Дніпропетровська медична академія МОЗ України '' ( зав. кафедрою О.П.КЛИГУНЕНКО), співробітників відділення анестезіології та інтерсивної терапії перинатального центру лікарні № 9 м. Дніпро ( зав відділенням - Г.А.Попад' їна)

З привітальними словами до делегатів семінару звернулись:

Начальник відділу стратегічного розвитку та моніторингу якості медичної допомоги департаменту охорони здоров' я облдержадміністрації - СТОРОЖЕНКО Р. Ю; Віце Президент Асоціації лауреат Державної премії України в галузі науки та техніки, головний позаштатний спеціаліст за фахом анестезіологія, доктор медичних наук, професор - О.М. КЛИГУНЕНКО і побажали сестрам медичним-анестезістам бути гідними помічниками лікарю при наданні допомоги при невідкладних станах пацієнтів...

Організатори семінару потурбовались про реєстрацію на подію, видачу смачного продуктового пайка та грошової компенсації на проїзд іногороднім делегатам, в перерві лекцій та практичних занять - кава брейк, знайомство і спілкування учасників, видача сертифікатів.