Американські колеги діляться досвідом

29 вересня 2022 року у Дніпропетровському державному медичному університеті за допомогою міжнародного благодійного фонду «Help Ukrainian Hospitals» (Вісконсін, США) відбувся лекційний навчальний захід на тему «Масивна трансфузія та коагулопатія» (лектор - Ром Стівенс, доктор медичних наук, FCCM, професор анестезіології та медицини Університету медицини та наук Розалінди Франклін, Північний Чикаго, Іллінойс, США). Професор представив сучасні принципи поповнення гострої масивної травматичної крововтрати та поділився досвідом лікування поранених в Іраку та Афганістані з аудиторією в понад 150 молодих лікарів.

За допомогу в організації візиту виражаємо глибоку вдячність:

- в.о. ректора ДДМУ, академіку НАМН України, заслуженому працівнику народної освіти України, відміннику охорони здоров’я України, доктору медичних наук, професору Т.О. Перцевій;

- першому проректору ДДМУ, Заслуженому діячу науки і техніки України, доктору медичних наук, професору І.С. Шпоньці.